Najpiękniejsza Tumska choinka edycja 2023

Fundacja Revita, przy finansowym wsparciu Gminy Miasto Płock,

rozpoczęła nabór uczestników przedświątecznej zabawy.

Już po raz kolejny zapraszamy do udziału w "Najpiękniejszej Tumskiej choince"

Konkurs polega na dekorowaniu żywych choinek ustawionych przed lokalami przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na ulicy Tumskiej w Płocku przez dzieci uczęszczające do płockich przedszkoli miejskich, szkół podstawowych, świetlic środowiskowych i miejskich. Choinki dekorowane będą ozdobami wykonanymi przez dzieci własnoręcznie.

Harmonogram konkursu:

  • W dniu 4 grudnia 2023 roku zostaną dostarczone przez Organizatora choinki, które będą rozstawione na ulicy Tumskiej w Płocku oraz zostaną przydzielone poszczególnym grupom dzieci.
  • W dniach 5,6,7, grudnia 2023 roku odbywać będzie się dekorowanie choinek przez dzieci.  Każdej udekorowanej i oznaczonej choince zostaną wykonane zdjęcia.
  • Kolejnym etapem konkursu będzie umieszczenie wykonanych zdjęć choinek na stronie Starówka Płock na Facebooku, zostanie ogłoszony konkurs.
  • W dniach 8 – 20 grudnia 2023 roku FB Starówka Płock odbywać się będzie głosowanie na „Najpiękniejszą Tumską choinkę 2023”. Głosowanie polegać będzie na pozostawieniu „lubię to” pod zdjęciem choinki, która podobać się będzie najbardziej.
  • Wygrają 3 choinki, która uzyskają największą ilość „lubię to” pod zdjęciem. 
  • Zakończenie konkursu, ogłoszenie listy laureatów oraz przekazanie nagród odbędzie się w dniu 21 grudnia 2023 roku.

Dla 3 zwycięskich grup dzieci przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody:

  • 1 miejsce – lekcja dydaktyczna wraz ze zwiedzaniem w Płockim Ogrodzie Zoologicznym dla całej grupy dzieci wraz z opiekunami
  • 2 miejsce – 25 szt zaproszeń do Kina Przedwiośnie na dowolny seans filmowy
  • 3 miejsce – 25 szt biletów wstępu wraz z łyżwami na lodowisko na Placu Starego Rynku w Płocku do wykorzystania w sezonie zimowym 2023/2024.

Do zabawy zapraszamy również przedsiębiorców z ul. Tumskiej. Chcecie otrzymać choinkę, którą dzieci udekorują Wam na święta? Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i przesłanie go do nas.

Wszelkie dokumenty znajdują się w załączeniu.

Informacji udzielamy pod nr telefonu 735 201 106, lub mailowo fundacja.revita@ars.plock.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

W dniach 5/6/7 grudnia 2023 roku udało nam się wspólnie z dziećmi udekorować 38 przepięknych choinek. 

W dniu 8 grudnia na stronie FB Starówka Płock został ogłoszony konkurs, który trwac będzie do dnia 20 grudnia 2023 roku do godziny 12.00.

Galerię wszystkich prac konkursowych - udekorowanych choinek można obejrzeć wchodząc na stronę:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=starowka.plock&set=a.758651826292475 (proszę skopiować link i wkleić w przeglądarkę)

Zachęcamy wszystkich Państwa do głosowania!

Zadanie współfinansowane ze środków Gmiany- Miasto Płock.